درحال بارگذاری تصاویر...
zarflour slide 1
zarflour slide 1

تولید کننده آرد سمولینا

تحت برند شرکت

آرد زر

تولید کننده آرد سمولینا

احداث مجموعه آرد زر با استفاده از تکنولوژی‌ کشور آلمان، در سال ۱۳۷۲ شروع و این مجموعه در سال ۱۳۷۷ به بهره‌برداری رسید.

اين كارخانه، توليد خود را با استحصال روزانه ۶۰۰ تن انواع آرد ماکارونی، ستاره و سبوس آغاز نمود، سپس به منظور ارتقاء سطح كيفي محصولات در صنعت ماكارونی در سال ۱۳۸۳ برای اولين بار در ايران خط توليد آرد سمولينا را راه‌اندازی نمود.

پس از آن به درخواست واحدهای توليد نان سنگک، توليد آرد كامل را نيز در دستور کار خود قرار داد. در سال ۱۳۸۷ پیرو طرح ملی غنی‌سازی آرد و الزامات دولتی، افزودن غنی‌کننده به آردهای خبازی در برنامه تولید این واحد قرار گرفت و هم‌اکنون آردهای ستاره و سبوس‌گرفته، با نام‌های آرد ستاره غنی‌شده و سبوس گرفته غنی‌شده توزیع می‌شود.

در سال ۱۳۸۹ خط چهارم تولید آرد با تکنولوژی کشور ترکیه راه‌اندازی گردید، همچنین پروژه نصب خط پنج تولید آرد نیز با تكنولوژی مشابه خط چهار انجام گردیده كه با راه‌اندازی آن ظرفیت تولید به روزانه ۱۳۸۰ تن تولید آرد افزایش یافته است. شایان ذكر است تمامی آرد مورد نیاز كارخانه زرماكارون از طریق شركت آرد زر تامین می گردد.

zar-group

شرکت آرد زر

پیشرو در تولید آرد سمولینا در ایران

احداث مجموعه آرد زر با استفاده ازبهترین تکنولوژی‌ها، در سال ۱۳۷۲ شروع و این مجموعه در سال ۱۳۷۷ به بهره‌برداری رسید. شرکت ‌آرد‌ زر‌ در‌ زمینه‌ تولید ‌و ‌بهره‌گیری ‌از ‌آرد ‌سمولینا ‌در‌ صنعت‌ پاستا ‌پیشتاز ‌بوده ‌است.

آرد سمولینا از گندم دوروم به دست می‌آید و بهترین آرد برای تولید انواع پاستا است.