Zar Groupدرحال بارگذاری تصاویر...

گروه صنعتی و

پژوهشی زر

اسکرول نمایید

درباره

گروه صنعتی و پژوهشی زر

گروه صنعتی و پژوهشی زر با راه اندازی بزرگترین سایت تولید محصولات ماکارونی و پاستا در منطقه به عنوان دومین تولیدکننده ماکارونی و پاستا در جهان شناخته می شود و ۷۰ درصد سهم بازار داخلی و ۸۰ درصد سهم صادرات پاستا را در اختیار دارد. این گروه صنعتی با تکیه بر توان و تخصص نیروهای انسانی جوان در راستای اجرای برنامه‏ های توسعه‏ ای برای دستیابی ایران به جایگاهی شایسته‏ تر در صنعت و تجارت غذای جهان، اقدام به تاسیس اولین پالایشگاه دانش بنیان غلات در کشور با نام پالایشگاه غلات زر نموده است. از این رو محصولاتی "High Tech" از خانواده شیرین کننده های طبیعی بر پایه ذرت با تاکید بر سه مزیت کیفیت، سلامت و صرفه اقتصادی به بازار ایران و جهان وارد شد که قبل از بهره برداری از این طرح، این محصول در لیست اقلام محصولات وارداتی به کشور بوده است. اما هم اکنون این محصولات دانش بنیان جزو محصولات صادراتی کشور قرار گرفته است. نقش آفرینی به عنوان بندر خشک، استقرار در تقاطع ترانزیتی، دسترسی به شبکه ریلی سراسری، وجود مخازن مکانیزه نگهداری غلات با ظرفیت بالا از جمله ویژگی های منحصر به فرد پالایشگاه غلات زر محسوب می شود. درحال حاضر و در شرایط سخت اقتصادی فعلی در راستای سند چشم انداز کشور و با بهره گیری از آخرین یافته های علمی و فناوری های نوین این گروه صنعتی یک مگا پروژه بزرگ در صنایع تبدیلی را در دست اجرا و توسعه دارد. کسب مدال افتخار صادرات در صنعت ایران، دریافت ۸ دوره نشان صادرکننده ممتاز ملی، کسب نشان امین الضرب، کسب عنوان کارآفرین نمونه ملی، دریافت نشان حمایت از حقوق مصرف کننده در 9 دوره متوالی ، دریافت نشان واحد نمونه صنعتی در کشور در 7 دوره ، دریافت 9 دوره نشان سیب سلامت و کسب نشان واحد نمونه استاندارد در 9 دوره، بخشی از گروه صنعتی و پژوهشی زر می باشد.

برند های گروه زر

برخی از اصلی‌ترین برندهای گروه صنعتی غذایی زر

شرکت گلوکوزان
پالایشگاه غلات زر (زر فرکتوز)
شرکت نوشین ساز
شرکت صنعتی آرد زر
شرکت زر ماکارون
شرکت زر اویل
شرکت زر پخش
شرکت زر ترابر ایرانیان
شرکت زرگرین
شرکت زرکام
شرکت گلوکوزان
پالایشگاه غلات زر (زر فرکتوز)
شرکت نوشین ساز
شرکت صنعتی آرد زر
شرکت زر ماکارون
شرکت زر اویل
شرکت زر پخش
شرکت زر ترابر ایرانیان
شرکت زرگرین
شرکت زرکام
شرکت گلوکوزان
پالایشگاه غلات زر (زر فرکتوز)
شرکت نوشین ساز
شرکت صنعتی آرد زر
شرکت زر ماکارون
شرکت زر اویل
شرکت زر پخش
شرکت زر ترابر ایرانیان
شرکت زرگرین
شرکت زرکام

شرکت گلوکوزان

پالایشگاه غلات زر (زر فرکتوز)

سال 1389 کلید خورد و در سال 94 نخستین پالایشگاه غلات کشور به بهره‌برداری رسید. این پالایشگاه با اتکا به مزیت تأمین، تولید و توزیع در اختیار کشورمان به گونه‌ای تعریف شده است که در حال حاضر می‏تواند با فرآوری روزانه هزاران تن غلات، خوراک اولیه ده‌ها واحد صنعتی زیردستی کنونی و آتی خود را پالایش و فراهم آورد.

شرکت نوشین ساز

شرکت صنعتی آرد زر

این مجموعه در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع با استفاده از تکنولوژی کشور آلمان و در سال 1372 شروع به ساخت و در 1377 به بهره‌برداری رسید. اولین خط تولید آرد سمولینا در ایران توسط این برد در 1383 انجام شد و روزانه 1380 تن تولید آرد دارد.

شرکت زر ماکارون

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتماد به توان سرزمین خود و به پشتوانه ۳۰ سال حضور موثر بنیانگذارش، جناب آقای مرتضی سلطانی در عرصه‌های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال ۱۳۷۲ پایه‌ریزی و در سال ۱۳۷۷ محکم و استوار کار خود را در صنعت آغاز نمود. سپس در سال ۱۳۸۰ برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏ اندازی کرد.

شرکت زر اویل

اولین پالایشگاه دانش بنیان غلات در کشور در سال 1394 توسط زر تاسیس شد. این پالایشگاه با نحوه تولید متفاوت در جداسازی جوانه ذرت و تامین بهترین مواد اولیه و در نتیجه ارایه روغن جوانه ذرت به عنوان یک محصول فراسودمند و چند منظوره تونسته جایگاه والایی در بین مصرف کنندگان داشته باشد.

شرکت زر پخش

شرکتهای پخش تابعه زرماکارون که در استان های مختلف نمایندگی داشته که در سود حاصله با شرکت مادر سهیم هستند.

شرکت زر ترابر ایرانیان

در سال 1390، ایده زر ترابر توسعه یافت. هدف این ایده ایجاد فرصت های شغلی و کاهش هزینه های حمل و نقل بود. از سال 1392، صدور بارنامه آغاز شده است. در حال حاضر ، این شرکت مسئول انتقال مواد اولیه ، غلات ، فروکتوز و محصولات نهایی است

شرکت زرگرین

شرکت زرکام

یه لازانیای

خوش طعم

یه پاستای

لذیذ

رشته آش

مغذی
با

غذای خوشمزه

با محصولات درجه یک گروه صنعتی زر

گروه صنعتی غذایی زر با راه اندازی بزرگ‌ترین سایت تولید محصولات ماکارونی و پاستا در منطقه به عنوان دومین تولید کننده این محصول در جهان شناخته می‌شود و 70 درصد سهم بازار داخلی و 80 درصد صادرات پاستا را در اختیار دارد و سهم بزرگی در سفره با کیفیت ایرانی ایفا می‌کند.

رعایت نکات بهداشتی

با استفاده از بهترین و بروزترین تکنولوژی‌های دنیا

در گروه صنعتی زر، استفاده از تکنولوژی‌‌های روز دنیا برای ارایه محصولی با کیفیت جهانی و با رعایت تمام نکات بهداشتی موضوعی با اولویت است و از این طریق خط تولیدهای مختلف گروه زر یکی از الگوهای صنعتی در کشور شناخته می‌شود.

box open

سیستم لجستیک منحصر‌به‌فرد

ارسال به نقطه به نقطه ایران

با راه اندازی سیستم انحصاری پخش گروه زر، هم‌اکنون تمام محصولات با کیفیت برندهای گروه زر نقطه به نقطه ایران در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد تا سفره ایرانی با محصولات با کیفیت زر آراسته شوند.

به سوی آینده، برای رسیدن به قله‌های جهانی

با تمرکز بر مسئولیت اجتماعی، نیروی متخصص و تکنولوژی‌های مدرن

گروه صنعتی زر با مجموعه ای از بنگاههای اقتصادی ، تامین ، تولید و عرضه محصولات غذایی بر پایه غلات را با دانش متعالی روز ، مدرن ترین تکنولوژی ها و ماشین آلات ، نیروی انسانی متعهد و متخصص و رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی در صنعت غدای جهان در جهت حفظ سلامت و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را سرلوحه خود قرار داده است و از سوی دیگر ضمن تدائم در توسعه اشتغال نسبت به حفظ محیط زیست و خدمات رسانی به اقشار ضعیف جامعه خود را ملزم می‌داند.