درحال بارگذاری تصاویر...
اخبار زر/اخبار گروه/محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران
محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران

محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته، امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش یافت و تا دوم آبان ماه برپاست.

شرکت «زرنام» زیرمجموعه هلدینگ زر، محصولات جدید خود را در این نمایشگاه عرضه کرده که شامل انواع نشاسته های اصلاح شده اکسید، کاتیونی، کناف، چسب و ورق است که در صنایع مختلف از جمله تولید ورق، کاغذ، کارتن، بسته بندی و و موارد دیگر کاربرد دارند.

ظرفیت تولید کارخانه دانش بنیان زرنام به عنوان بزرگترین شرکت تولید محصولات نشاسته و مالتودکسترین (نوعی نشاسته بهبود یافته) در کشور و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان غرب آسیا؛ 82 هزار تن است و با زیرساخت‌هایی که دارد امکان تامین نیاز صنایع مختلف را دارد.

نشاسته اصلاح شده پایه ۷۰ نوع محصول است و محصولات این کارخانه در تولید داروها، طعم دهنده‌ها، مکمل‌های غذایی، دارویی و ورزشی، غذای کودک، نوشیدنی‌، بستنی، سس، مواد لبنی، فرآوری نان و شیرینی، صنایع نساجی، کاغذسازی، چسب، صنایع سلولزی، بهداشتی و روان‌کننده‌‌های حفاری چاه نفت کاربرد دارد.

علاقه مندان برای دیدن محصولات شرکت زرنام می‌توانند از ساعت 8 تا 15 به روبه‌روی سالن خلیج فارس مراجعه کنند.

در نمایشگاه امسال چاپ تهران، 350 شرکت داخلی و همچنین خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، آلمان و ترکیه حضور دارند.گالری تصاویر