درحال بارگذاری تصاویر...
اخبار زر/اخبار گروه/گروه زر محصولات خود را در بزرگترین کشور جهان به نمایش گذاشت
گروه زر محصولات خود را در بزرگترین کشور جهان به نمایش گذاشت

گروه زر محصولات خود را در بزرگترین کشور جهان به نمایش گذاشت

گروه زر با شرکت‌های زیرمجموعه از جمله زرکام، زرفروکتوز، زرماکارون و زرگرین در سی و یکمین نمایشگاه صنایع غذایی مسکو (WorldFood Moscow) از امروز 29 شهریور تا یکم مهر 1401 حضور دارد.

شرکت زرکام بزرگترین کارخانه کانفکشنری غرب آسیاست که محصولات خود را نخستین بار در عرصه بین‌المللی عرضه کرده که شامل کیک، ویفر و شکلات است.

محصولات این شرکت با بهترین ماشین‌آلات جهان تولید می‌شود و به لحاظ کیفیت و بسته بندی؛ نسل جدیدی از شیرینی و شکلات در ایران و آسیاست و قابلیت رقابت با برندهای برتر جهان را دارد.

هم‌اکنون انواع کیک و ویفر در شرکت زرکام تولید می‌شود و تا پایان امسال، 400 محصول شامل انواع کیک‌ها، بیسکوِییت، ویفر، شکلات، تافی و کراکر در ایران و بازارهای جهان عرضه خواهد شد.

همچنین، شرکت زرفروکتوز با انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل «شیرین‌کننده‌های طبیعی گلوکز و فروکتوز، مالتودکسترین، نشاسته‌های اصلاح شده و پری ژلاتینه» در این نمایشگاه حضور دارد.

شرکت زرماکارون نیز به عنوان بزرگترین صادرکننده ایرانی انواع پاستا، پودر کیک و آرد و شرکت زرگرین با کود آلی مایع که بر پایه مشتقات گیاهی و سازگار با محیط زیست می‌باشد، در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو یک رویداد بین‌المللی برجسته برای محصولات غذایی است که مخاطبان وسیعی را از میان تولیدکنندگان، عمده فروش‌ها، توزیع‌کنندگان، خرده‌فروش‌ها و رستوران‌داران سراسر جهان به خود جذب می‌کند.

تولیدکنندگان و تامین کنندگان پیشرو مواد غذایی از 23 کشور و 52 منطقه روسیه محصولات خود را در نمایشگاه صنایع غذایی مسکو ارائه کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود افزون بر 16 هزار نفر از 75 کشور و 82 منطقه روسیه از آن بازدید کنند.

بخش‌های نمایشگاه صنایع غذایی مسکو شامل خواروبار، غذاهای منجمد، صنعت شیرینی پزی، خوراک‌های کنسروی، روغن‌ها، چربی‌ها و سس‌ها‌، فرآورده‌های لبنی، گوشت، مرغ و تخم مرغ، نوشیدنی‌ها، ماهی و غذاهای دریایی، میوه‌ها و سبزیجات، چای و قهوه، خوراک‌های سالم و ارگانیک و انواع نوشیدنی‌هاست.گالری تصاویر