درحال بارگذاری تصاویر...
اخبار زر/اخبار گروه/جدیدترین محصولات کانفکشنری شرکت زرکام در نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات تهران
جدیدترین محصولات کانفکشنری شرکت زرکام در نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات تهران

جدیدترین محصولات کانفکشنری شرکت زرکام در نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات تهران

شرکت زرکام، محصولات جدید و جهانی خود را در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران ارائه کرد.

این شرکت زیرمجموعه هلدینگ "زر" است که چندی پیش افتتاح شد و محصولات خود را شامل کیک، ویفر و شکلات، نخستین بار در این نمایشگاه عرضه کرده است.

محصولات این شرکت با بهترین ماشین آلات جهان تولید می شود و به لحاظ کیفیت و بسته بندی؛ نسل جدیدی از شیرینی و شکلات در ایران و آسیاست و قابلیت رقابت با برندهای برتر جهان را دارد .

هم اکنون انواع کیک و ویفر در شرکت زرکام تولید می شود و تا پایان امسال، چهارصد محصول شامل انواع کیک ها ، بیسکوِئیت ، ویفر ، شکلات ، تافی و کراکر در ایران و بازارهای جهان عرضه خواهد شد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی ، شکلات و تجهیزات وابسته ، امروز در محل دائمی نمایشگاههای تهران آغاز به کار کرد و تا 24 شهریورماه برپاست.

در آیین افتتاح این نمایشگاه آقای برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت و آقای مغازه ای رئیس انجمن شیرینی و شکلات از غرفه هولدینگ زر بازدید کردند.

آقای برادران در این بازدید گفت : محصولات شرکت زرکام موجب جهش بزرگی در کشور شده است.

علاوه بر "زرکام"، شرکت "زرفروکتوز" نیز که از مجموعه شرکتهای هولدینگ زر است در این نمایشگاه، حضور دارد.

شرکت زرفروکتوز با انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل "شیرین کننده های طبیعی گلوکز و فروکتوز ، مالتودکسترین، نشاسته های اصلاح شده و پری ژل" در این نمایشگاه حضور پررنگی دارد.

باردیدکنندگان گرامی می توانند برای دیدن محصولات شرکتهای زرکام و زرفروکتوز به سالن شماره ۴۰ ، مراجعه کنند.

نمایشگاه بین المللی شیرینی ، شکلات و تجهیزات وابسته با حضور حدود 250 شرکت در مساحت 33 هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده است.


گالری تصاویر