درحال بارگذاری تصاویر...
اخبار زر/اخبار گروه/محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه جهانی گلفود دبی
محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه جهانی گلفود دبی

محصولات جدید گروه زر در نمایشگاه جهانی گلفود دبی

گروه زر در نمایشگاه "گلفود" (Gulfood Manufacturing 2022) با محصولات جدید ،حضوری متفاوت دارد.

هلدینگ زر، با معرفی آخرین دستاوردهای خود در تولید محصولات High- tech و با هدف فتح بازارهای بین‌المللی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی گلفود 2022، حاضر شده و گامی بلند برداشته است.

این گروه که یکی از مهم‌ترین صادرکنندگان ایرانی محصولات غذایی در جهان محسوب می شود با کالاهای جدید از جمله شیرین کننده های طبیعی، مالتودکسترین و انواع نشاسته های حاصل از ذرت، انواع ماکارونی، محصولات کانفکشنری و کودهای آلی مایع ارگانیک در یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه محصولات غذایی جهان در دبی حضوری قوی تر از دوره های قبلی دارد.

شرکت زرفروکتوز منشعب شده از پالایشگاه غلات زر و زیرمجموعه گروه صنعتی زر است که انواع محصولات حاصل از نشاسته ذرت شامل "شیرین کننده های طبیعی گلوکز و فروکتوز ، مالتودکسترین، نشاسته های اصلاح شده و پری ژلاتینه" را در نمایشگاه گلفود ارائه کرده است.

این کارخانه دانش بنیان یکی از بزرگترین واحدهای غرب آسیاست که در آن انواع نشاسته های اصلاح شده و "مالتودکسترین" (نوعی نشاسته بهبود یافنه) برای مصارف غذایی، دارویی و صنعتی تولید می شود.

نشاسته اصلاح شده پایه ۷۰ نوع محصول است و محصولات این کارخانه در تولید داروها، طعم دهنده‌ها، مکمل های غذایی، دارویی و ورزشی، غذای کودک، نوشیدنی‌، بستنی، سس، مواد لبنی، فرآوری نان و شیرینی، صنایع نساجی، کاغذسازی، چسب، صنایع سلولزی و بهداشتی و روان کننده‌های حفاری چاه نفت کاربرد دارند.

گروه زر همچنین با شرکت زرماکارون به عنوان بزرگترین صادرکننده ایرانی انواع ماکارونی، محصولات متنوع خود را به نمایشگاه دبی آورده است.

زرماکارون هم اکنون به لحاظ وزن تولید ، فروش ، کیفیت و صادرات ؛ مقام برتر کشور و در ردیف پنج تولیدکننده برتر دنیا قرار دارد.

از دیگر کالاهای ارائه شده زیرمجموعه های گروه هلدینگ زر در گلفود 2022، محصولات شرکت زرکام بزرگترین کارخانه کانفکشنری غرب آسیاست که انواع شیرینی و شکلات را با بهترین ماشین آلات جهان تولید می کند و به لحاظ کیفیت و بسته بندی؛ نسل جدیدی از این نوع محصولات در ایران و آسیاست.

هم اکنون انواع کیک و ویفر در شرکت زرکام تولید می شود و تا پایان امسال، 400 محصول جدید شامل انواع کیک، بیسکوِئیت، ویفر، شکلات، تافی و کراکر در ایران و بازارهای جهان عرضه خواهد شد.

در نمایشگاه دبی همچنین کودهای مایع آلی ارگانیک به نام زرگرین از دیگر محصولات گروه زر ارائه شده است.

این کود چندی پیش و نخستین بار در ایران بر پایه غلات ، "میکرومولکول‌ها" ، "ماکرومولکول‌ها" و سلولهای بنیادین، تولید شد.

کودهای زرگرین تاییدیه موسسه (bio.inspecta) معتبرترین مرجع گواهی ارگانیک اتحادیه اروپا را در سوئیس دریافت کرده است و قابلیت رقابت با کودهای آلی ارگانیک اروپایی را دارد.

نمایشگاه گلفود دبی از 17 الی 19 آبان ماه در مرکز تجارت جهانی دبی برپاست و علاقه مندان از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 می توانند به غرفه گروه زر به شماره (R-F4) در سالن شیخ رشید مراجعه کنند .  

در این نمایشگاه بیش از 60 کشور مهمترین برندهای دنیا را در صنایع غذایی، نوشیدنی و بسته بندی در 1600 غرفه برپا کرده اند.

پیش بینی می شود بیش از 40 هزار بازدید کننده از 150 کشور به نمایشگاه تولید گلفود مراجعه کنند.

 

یکی از ویژگی‌های کلیدی نمایشگاه امسال برگزاری اجلاس فناوری غذایی با سخنرانی 100 نفر از بزرگان صنایع و فناوری غذایی با محوریت نوآوری‌های مهندسی و ایمنی مواد غذایی، کارخانه‌های آینده، اکوسیستم‌های دایره‌ای، مدل‌های مالی مرتبط با پایداری و بازارهای نوظهور است.

در پایان این نمایشگاه نیز برندگان جوایز تعالی صنعت در هفت بخش معرفی خواهند شد.


گالری تصاویر