درحال بارگذاری تصاویر...
اخبار زر/اخبار گروه/بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از گروه زر
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از گروه زر

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از گروه زر

نماینده مجلس شورای اسلامی در بازدید از گروه زر: امیدوارم تولیدکنندگان گروه زر را الگوی خود قرار دهند.

دکتر توانگر عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی و پژوهشی زر از نزدیک با ظرفیت‌های دانش بنیان این گروه آشنا شد.

دکتر توانگر با قدردانی از تلاشهای مجموعه زر در زمینه اشتغال و تولید افزود: استان البرز قطب تولید کشور است و همه وظیفه داریم که از سرمایه گذاران تلاشگر و قانومند کشور حمایت کنیم و در این راستا برای رفع موانع سد راه تولید تلاش خواهیم کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به فعالیت‌های دانش بنیان این شرکت، ادامه داد: ظرفیت تولیدات گروه زر بر پایه دانش علمی استوار است و باید گره خوردن یک مجتمع صنعتی را با علم و دانش یک ارزش دانست. وی افزود: در شرایط کنونی با تمامی مشکلات و موانعی که وجود دارد گروه زر متعصبانه به تولید و اشتغال مشغول هستند.

دکتر مهدی امینی عضو هیات مدیره هلدینگ زر، بهره جستن از دانش فنی روز دنیا و قرار گرفتن در مسیر صنعت دانش بنیان در کنار اتکا و اعتماد به نیروی متخصص داخلی، افزایش ایجاد اشتغال و توسعه پایدار و تامین امنیت غذایی را از جمله ویژگی های بارز گروه زر خواند.

دکتر توانگر با بیان اینکه پتانسیل ها و ظرفیت‌های خوبی در استان وجود دارد افزود: با تمام قوا از صنایع استان حمایت می‌کنیم.