درحال بارگذاری تصاویر...
مسئولیت های اجتماعی/کمپین یکی هستیم
کمپین یکی هستیم

کمپین یکی هستیم

طبق آمارهایی که نهادهای بین‌المللی ارائه داده‌اند، تعداد افرادی که در جهان و روزانه بر اثر نبودن غذا از دنیا می‌روند، بیشتر از افرادی است که دچار بیماری کووید 19 می‌شوند. طبق این آمار در سال ۲۰۲۱ به علت شیوع بیماری کرونا، ۲۹۶ میلیون نفر، امکان دسترسی به غذای کافی را نداشته و براثر این مشکل، قادر به ادامه حیات نیستند. با شیوع بیماری کرونا و تعطیل شدن بسیاری از کسب و کارها، شرایط اقتصادی خانواده دچار مشکل شده و تامین نیاز اولیه مانند خوراک، احتیاج به همکاری بیشتر افراد دارد. در ادامه‌ی این مقاله، یکی از مشارکت‌های زر ماکارون را برای این حلقه دوستانه شرح خواهیم داد باشد.


در کنار شما یکی هستیم

شیوع بیماری واگیردار کرونا و مشکلات آن، علاوه بر درگیر کردن اقتصاد و سلامت افراد، منجر به افت شرایط زندگی برای سرپرست خانواده و اعضا آن‌ها شد. بسیاری از افرادی که به صورت روزمزد کار می‌کردند، قادر به انجام فعالیت نبوده و کسب و کار آن‌ها تعطیل شد. این امر باعث شد تا بسیاری از افراد در کشور ما، از امنیت غذایی بهره‌مند نبوده و از دنیا بروند. متاسفانه آمار افرادی که در کشور ما بر اثر گرسنگی از دنیا می روند بیش از ۱۰۰ نفر بوده و این آمار روزانه در حال افزایش است.

در این راستا، مدیران و کارکنان گروه زر، در ادامه کمپین اثر پروانه، به خیریه یکی هستیم پیوستند تا سهمی کوچک در سهمیه رنگی کردن سفره‌های خانواده‌های نیازمند داشته باشند. ما وظیفه‌ی خود دانستیم که در کنار هموطنان خود باشیم و سفره آن ها را خالی نگذاریم. حدود ۲۰۰۰ بسته ارزاق برای این خانواده‌ها در نظر گرفته شد که با همکاری حامیان ارسال آن‌ها امکان‌پذیر شد.

امیدواریم که در هیچ کجای این جهان، هیچ فرد و کودکی بر اثر نبودن نیاز اولیه مانند خوراک از دنیا نرفته و این چرخه در بین سایر افراد نیز ادامه‌دار باشد. مدیران. کارکنان گروه زر، خود را در غم، شادی و امید یکی می‌دانند. ما همه در مقابل شما یکی هستیم.