نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
سه شنبه , 21 مرداد 1399
●  -
قوه قضاییه در دوران جدیدش نگاه حمایتی به تولیدکنندگان دارد    ۱۳۹۸/۷/۹


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، صبح امروز دکتر شهبازی استاندار البرز، دکتر حسین فاضلی رئیس کل دادگستری استان البرز و جمعی از مسئولان قضایی، اجرایی و امنیتی این استان از مجموعه های تولیدی، دانش بنیان و طرح های توسعه گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کردند.

استاندار البرز ضمن اشاره به پیام مثبت بازدید دستگاه های اجرایی و قضایی استان از گروه زر گفت: امروز هم افزایی خوبی در مجموعه استان وجود دارد و اقداماتی صورت گرفته که باعث شد در سال گذشته حتی یک مورد تنش در واحدهای صنعتی استان نداشته باشیم. همچنین از ابتدای سال 98 تاکنون 1.17 درصد به جمعیت استان البرز اضافه شده که نشان می دهد کسب و کاری که توسط آقای سلطانی مدیریت گروه صنعتی و پژوهشی زر ایجاد شده بی تاثیر نبوده است.

شهبازی در ادامه گفت: خدا را شاکرم که انسان های بزرگی همچون آقای مرتضی سلطانی در سرزمین ما هستند. ایشان چندی قبل به عنوان یک کارآفرین دلسوز کشور برای مقام معظم رهبری نامه ای نوشتند و اعلام کردند تا سال 1404 در حوزه صنایع تبدیلی، کشور ایران در منطقه اول خواهد بود.

استاندار البرز ضمن بازدید از مگاپروژه در دست ساخت زرکام گفت: مجموعه زر برند ملی،منطقه ای و فرامنطقه ای است. این مجموعه واقعا در سطح کشور کم نظیر است و از مدیریت خوب و شایسته ای برخوردار است. این مدیران رزمندگانی هستند که در جنگ اقتصادی امروز در خط اول تلاش می کنند و ما هم لجستیک آنها خواهیم بود.  

حسین فاضلی رئیس کل دادگستری استان البرز نیز در حاشیه این بازدید گفت: مقام معظم رهبری امسال را به نام رونق تولید نامگذاری کردند و این تکلیفی است برای همه دستگاه های کشور که از تولیدکنندگان کشور حمایت کنیم چرا که آنان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.

رئیس شورای قضایی استان البرز گفت: قوه قضاییه نیز در دوران جدیدش نگاه حمایتی به تولیدکنندگان دارد و از تولید حمایت جدی می کند. آیت الله رئیسی ریاست قوه قضاییه بارها تاکید داشته اند که کار تولید نباید متوقف شود و موانع جاری بر سر راه تولید باید برداشته شود. از این رو اقدامات دادگستری در جهت حل مشکلات واحدهای مختلف تولیدی است.

رئیس دادگستری البرز ضمن اشاره به اشتغالزایی گسترده مگاپروژه زرکام در کشور گفت: ما قطعا از طرح های اشتغالزایی حمایت ویژه می کنیم چرا که بالاترین آمار زندانیان ما مربوط به موضوعات سرقت و مواد مخدر بوده که پیامد بیکاری در جامعه است. وی گفت: دستگاه قضایی در کنار سایر مدیران اجرایی استان و مدیران دستگاه های مختلف مصمم است در راستای اجرای برنامه های کلان قوه قضاییه و سیاست های آن در خصوص حمایت از تولید، حمایت از سرمایه گذاری و فعالیت های اشتغالزا، موانع تولید را از سر راه بردارد و از تولیدکنندگان کشور حمایت قضایی و حقوقی داشته باشد.

مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز با اشاره به فهم ادبیات تولید و نقش آن در اقتصاد کشور گفت: واحدهای تولیدی در کشور پیوسته باید به دنبال توسعه باشند چرا که در اینصورت اقتصاد کشور رشد خواهد کرد.

وی گفت: تولیدکننده های ایرانی به این موضوع باید توجه کنند که سهم نیروی انسانی در بهره وری و تولید در هر مجموعه ای بالای 90% است . چرا که شما بهترین تکنولوژی دنیا را هم که بکار بگیرید چنانچه نیروی انسانی با شما همراه نباشد موفقیتی حاصل نمی شود.

در آخر سلطانی پروژه زرکام را نقطه عطف صنایع تبدیلی در کشور دانست و گفت: با مطالعات هدفمند و اقدامات گسترده ای که در این حوزه توسط متخصصان جوان گروه زر صورت گرفته است، این مژده را خدمت مردم عزیز سرزمینمان می دهیم که به یاری خداوند متعال تا سال 1404 کشور ایران در منطقه در رتبه نخست خواهد بود.

 

 
منوی سایت
آخرین اخبار
خودتان قضاوت کنید
بیانیه در خصوص ویدیوی کذب منتشر شده منتسب به زرماکارون در فضای مجازی
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020
هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم
نگاه گروه زر به نوآوری و صنایع تبدیلی نوین
قضا در سنجه حمایت از تولید ملی
درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز
درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر
دریافت گواهینامه و تندیس فناور برتر استان البرز برای محصول پاستای پریبیوتیک توسط شرکت زرماکارون در هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸
زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد
تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر
عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی پژوهشی زر با فرماندار دیدار و گفتگو کرد
گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت شکایت مشتریان iso 10002 شد
انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸
انتخاب آناهیتا راستگو مدیر کنترل کیفیت شرکت زرماکارون به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استان البرز
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )