نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
شنبه , 17 خرداد 1399
●  -
گرامیداشت مقام کارگر و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید   ۱۳۹۸/۲/۹


به مناسبت گرامیداشت مقام کارگر مراسمی با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، اسماعیل خلیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز و جمعی از مسئولان استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ در مرکز همایش های گروه صنعتی و پژوهشی زر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، در این مراسم که به عنوان گرامیداشت مقام کارگر برگزار شد از تلاشگران نمونه عرصه تولید در این گروه صنعتی تقدیر به عمل آمد.

سردار سید یوسف مولایی با اشاره به بازدیدی که پیش از آغاز مراسم از مجتمع های تولیدی و دانش بنیان گروه صنعتی زر انجام گرفت، اظهار داشت: آنچه امروز در این گروه صنعتی می بینیم موجب مباهات است. به نظر می رسد این مجموعه بزرگ صنعتی فعل خواستن را به درستی معنا کرده است.

فرمانده سپاه البرز، افزود: در بازدید از مجموعه های بزرگ صنعتی ، به خوبی درمی یابیم که مسیر حرکت جوانان ایرانی رو به پیشرفت است و اگر تمامی فعالان عرصه صنعت همانند فعالان گروه صنعتی زر تلاش کنند بدون شک موفق خواهند شد.

وی اظهار داشت: امروز کشور ظرفیت ها و توانمندی‌های زیادی دارد که نمونه آن در فرآیندی عمل کردن ، بهره‌وری خوب ، ارزش افزوده بالا و حرکت به جلو برخی صنایع بزرگ می توان دید.

سردار مولایی تاکید کرد: پشتکار گروه صنعتی و پژوهشی زر موید این عبارت است که این خاک زر است و تک تک ما می توانیم موفقیت هایی این چنین برای کشورمان خلق کنیم.

وی در ادامه به نگاه سیاستمداران و اندیشمندان غرب به نظام انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: غربی ها بر این باور رسیده اند که نیرویی عظیم از این نظام حمایت می کند و آن چیزی به جز حمایت الهی نیست و دشمن همواره به دنبال منحرف و متوقف کردن کشور است.

در بخش دیگری از مراسم مدیرعامل گروه صنعتی و پژوهشی زر یادآور شد: نامگذاری امسال به عنوان «رونق تولید» توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی حجت را بر همه ما صنعتگران تمام کرده است و  وظیفه همه ما را سنگین‌تر کرده و ما تمام توان و تلاش خود را معطوف به این شعار کرده‌ایم تا در این جبهه اقتصادی بزرگ پیروز‌مندانه خارج شویم.

محسن امینی تاکید کرد: در این شرایط وظیفه همگی صنعتگران، توسعه صنعتی کشور است و امیدوارم ما در گروه صنعتی و پژوهشی زر بتوانیم این نقش را به درستی ایفا کنیم.

 امینی گفت: گروه صنعتی و پژوهشی زر درسال 98 پروژه احداث مجتمع تولیدی کانفکشنری (شیرینی و شکلات) را در دست اجرا دارد که تحول بزرگی را در منطقه در حوزه اقتصادی ایجاد خواهد کرد.

مدیرعامل هلدینگ زر ادامه داد: ما سربازان عرصه تولید هستیم و به تعهدات خود پایبند بوده و تلاش می کنیم به آنچه می گوییم به درستی عمل شود.

 امینی با اشاره به حضور دانش آموزان در این مراسم، خاطر نشان کرد: دانش آموزان سرمایه های آینده صنعتی کشور  هستند و امیدواریم همگی از راه های مختلف آموزشی آنان را به این باور برسانیم که ایرانی قادر است تولید کند و بهترین باشد.

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از تلاشگران نمونه عرصه تولید، به منظور اهتمام ویژه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز فرماندار محترم شهرستان ساوجبلاغ در تحقق شعار رونق تولید و نیز توجه به مقام ارزشمند کارگر به نمایندگی ازهمه تلاشگران و پرسنل خانواده بزرگ گروه صنعتی و پژوهشی زر از ابوالقاسم پالیزگر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، سرهنگ پاسدار محمد علی حاجی محمدی فرمانده سپاه ساوجبلاغ و مهندس اسماعیل خلیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز تجلیل شد. 

 

 
منوی سایت
آخرین اخبار
خودتان قضاوت کنید
بیانیه در خصوص ویدیوی کذب منتشر شده منتسب به زرماکارون در فضای مجازی
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020
هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم
نگاه گروه زر به نوآوری و صنایع تبدیلی نوین
قضا در سنجه حمایت از تولید ملی
درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز
درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر
دریافت گواهینامه و تندیس فناور برتر استان البرز برای محصول پاستای پریبیوتیک توسط شرکت زرماکارون در هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸
زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد
تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر
عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی پژوهشی زر با فرماندار دیدار و گفتگو کرد
گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت شکایت مشتریان iso 10002 شد
انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸
انتخاب آناهیتا راستگو مدیر کنترل کیفیت شرکت زرماکارون به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استان البرز
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )