نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
یک شنبه , 30 تیر 1398
●  -
تقدیر از گروه صنعتی و پژوهشی زر در مراسم تجلیل از مدیران کارآفرین کشور   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲


در دهمین جشنواره سالانه تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زایی کشور از گروه صنعتی و پژوهشی زر با اهدای لوح و تندیس، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر،دهمین جشنواره سالانه تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال ‌زایی کشور با حضور محمد اسلامی وزير راه و شهرسازی ، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس ، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان ملی انرژی اتمی و جمعی از مدیران و کارآفرینان برتر کشور روز شنبه 11 اسفندماه 97 در مرکزهمایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

در این مراسم از 30 سازمان و شرکت فعال در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی کشور تقدیر شد و مهندس امیر امینی به نمایندگی از بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر جناب آقای مرتضی سلطانی لوح تقدیر و تندیس کارآفرین برتر را دریافت کرد.

وزیر راه و شهرسازی: کارآفرینان مجاهدین فی سبیل الله هستند 

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این مراسم کارآفرینان را به نوعی مجاهدین فی سبیل الله معرفی کرد و اظهار کرد: ما باید برای ادامه راه به آن ها کمک کنیم و موانع پیش رویشان را برطرف کنیم.

وی خطاب به کارافرینان گفت: باید به فرآیند تبدیل علم و دانش به فناوری و تبدیل فناوری به صنعت و ثروت در کشور توجه کنیم و برای آن ایجاد ارزش کنیم و هر ظرفیت و ساختاری در کشور را در خدمت تبدیل علم و دانش به فناوری قراردهیم.

به گفته او کاری که در حدود ده سال پیش شروع و خیلی زود در کشور آلمان اجرایی شد این بود که بیش از 200 دانشگاه را از حالت صرفا آکادمیک به پایگاه های تبدیل علم به فناوری تبدیل شده است و امروز می بینم که صنعت آلمان تا چه اندازه شکوفا شده است.

 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: زمان پوست اندازی در اقتصاد رسیده است

 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در همایش تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور، اظهار کرد: در این دوره پرفشاری که کشور تجربه می کند باید بیش از گله از هم، یکدیگر را تقویت کنیم تا هم افزایی اتفاق افتد.

منصوری با بیان این سوال که در حوزه اقتصاد چه نظام اختصاصی تعریف کرده ایم، گفت: همچنان بر سر همان نظام شصت سال پیش هستیم اما حالا زمان پوست اندازی درحوزه اقتصاد رسیده است. 

وی افزود: اگر قرار است پوست اندازی اتفاق بیفتد باید تحول اساسی باشد، در صورتی  هنوز در کشور ما نحوه تبدیل دانش به اقتصاد شکل نگرفته است.

کواکبیان: حضور بخش خصوصی در سیاست های کلان کشور کم فروغ است

مصطفی کواکبیان در دهمین جشنوار تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور با اشاره به اهمیت حضور بخش خصوصی در سیاست های کلان کشور، اظهار کرد: بخش خصوصی و عزیزان کارآفرین یک مقدار در سیاست های کلان کشور کم فروغ هستند، باید نقششان برجسته شود.

وی ادامه داد: افتخار بخش خصوصی می تواند این باشد که به ما نمایندگان خانه ملت و ارکان حکومت رهنمود دهد.

این نماینده مجلس همچنین با تاکید بر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در ماه های گذشته، گفت:  همه ماجرا ناکارآمدی دولت نیست و دولت تنها در بخشی از این مسائل مقصر است. بخشی از ماجرا به خاطر همین تحریم های یک جانبه ای است که بعد از خروج امریکا از برجام پیش آمده و اینها هم تعارف بردار نیست، امریکایی ها واقعا زور می گویند و شمشیر از رو می بندند.

 در پایان با اهدا تندیس از گروه صنعتی و پژوهشی زر تقدیر و تشکر بعمل آمد. 

 
منوی سایت
آخرین اخبار
بازتاب خبری حضور دکتر لاریجانی در مجموعه های تولیدی و دانش بنیان زر
انتخاب پروژه کانفکشنری زرکام به عنوان طرح نمونه صنعتی
من مرتضی سلطانی فرزند فقر هستم
گروه صنعتی و پژوهشی زر؛ توانمند در حوزه مواد غذایی
سلطانی در نوع خود یک پدیده است
اولویت فعلی کشور حمایت از بنگاه های اقتصادی درحال توسعه است
گزارش تصویری نمایشگاه آگروفود
امضاء تفاهم نامه گروه صنعتی و پژوهشی زر با دانشگاه علوم پزشکی البرز
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه آگروفود
طعم خوش خاطره ها در آن سوی مرزها
حمایت دولت از مگاپروژه هایی همچون زر موجب افزایش بهره وری صنایع ملی می شود
التهاب بازار ماکارونی با مدیریت صحیح فروکش کرد
گروه صنعتی و پژوهشی زر حامی حقوق مصرف کننده
گروه صنعتی زر در مسیر توسعه
گرامیداشت مقام کارگر و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )