نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
یک شنبه , 30 تیر 1398
●  -
گروه صنعتی و پژوهشی زر نشان تولید ملی را دریافت کرد   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰


در جشنواره تولید ملی- افتخار ملی با اعطای نشان تولیدکننده برتر به گروه صنعتی و پژوهشی زر، از این مجموعه بزرگ صنعتی برای تولید محصولات دانش بنیان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، شانزدهمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی در سالن همایش‌ های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و با اعطای نشان تولید ملی از گروه صنعتی و پژوهشی زر تقدیر به عمل آمد.

 در این دوره از جشنواره که به مناسبت چهلمین سالگرد جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، وضعیت اقتصادی کشور، پیشبرد اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با در نظر گرفتن ظرفیت‌های داخلی و با توجه ویژه به صنایع کوچک و متوسط و نیز تحقق شعار سال از جمله محورهای مورد بررسی بود که سخنرانان حاضر در مراسم به تبیین آن پرداختند.

محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور ضمن حضور در این مراسم اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی امروز، نباید اجازه دهیم یک صنعت یا واحد تولیدی به دلیل مشکلات حقوقی و قضایی تعطیل شود.

منتظری تاکید کرد: هرچند کمک به اقتصاد، تولید و صنعت جزو وظایف ذاتی دستگاه قضا نیست، اما در این شرایط بر خود فرض می‌دانیم از دولت، صنعت، تولید و کارآفرینی حمایت کنیم.
این مسئول قضائی از تولیدکنندگان و صنعتگران حاضر در مراسم خواست هر جا بخشنامه، دستورالعمل یا مصوبه ای مغایر قانون دیدند که سد راه تولید است، اطلاع رسانی کنند تا از طریق دیوان عدالت اداری برای ابطال آن اقدام شود.

سیدمحمدرضا مرتضوی، دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران نیز در بخشی از این مراسم گفت: امروز شایسته نیست همه اختیاراتی که به بخش خصوصی داده شده است از آنها پس گرفته شود و این بخش نباید تازه اهلیت خود را ثابت کند.

دبیرکل خانه صنعت ایران گفت:  امروز ما به مجتمع های تجاری نیاز نداریم بلکه به کارخانه، شغل و تولید نیازمندیم. و راهکار این است که تولید و تجارت را رونق دهیم و به یکدیگر رحم داشته باشیم.

جشنواره تولید ملی- افتخار ملی هر ساله به همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و با حمایت دستگاه ‌ها و سازمان های دولتی و خصوصی، با هدف تبیین و معرفی چالش‌ ها و فرصت ‌های تولید ملی برگزار می‌شود.

 
منوی سایت
آخرین اخبار
بازتاب خبری حضور دکتر لاریجانی در مجموعه های تولیدی و دانش بنیان زر
انتخاب پروژه کانفکشنری زرکام به عنوان طرح نمونه صنعتی
من مرتضی سلطانی فرزند فقر هستم
گروه صنعتی و پژوهشی زر؛ توانمند در حوزه مواد غذایی
سلطانی در نوع خود یک پدیده است
اولویت فعلی کشور حمایت از بنگاه های اقتصادی درحال توسعه است
گزارش تصویری نمایشگاه آگروفود
امضاء تفاهم نامه گروه صنعتی و پژوهشی زر با دانشگاه علوم پزشکی البرز
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه آگروفود
طعم خوش خاطره ها در آن سوی مرزها
حمایت دولت از مگاپروژه هایی همچون زر موجب افزایش بهره وری صنایع ملی می شود
التهاب بازار ماکارونی با مدیریت صحیح فروکش کرد
گروه صنعتی و پژوهشی زر حامی حقوق مصرف کننده
گروه صنعتی زر در مسیر توسعه
گرامیداشت مقام کارگر و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )