نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
شنبه , 10 اسفند 1398
●  -
با فعالیت مجموعه هایی همچون گروه زر، دغدغه‌ای در صنعت غذا نداریم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴


رضا رحمانی وزیرصنعت، معدن و تجارت در سفر یک‌روزه به استان البرز از مجموعه های تولیدی و دانش بنیان گروه صنعتی و پژوهشی زر ، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، در این بازدید نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی ، دکتر شهبازی استاندار البرز و مسئولان استان البرز نیز حضور داشتند‌.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از این مجموعه، با اشاره به اینکه استان البرز یکی از قطب‌های صنعت ایران است، گفت: امروز از شرکت‌های دانش بنیان، شرکت­هایی که تولید مواد اولیه‌ی اساسی را دارند و در زنجیره‌های تولید نقش ایفا می‌کنند بازدید کردیم و امیدواریم موانع و مشکلاتی که در مسیر توسعه این شرکت‌ها وجود دارد، باهمت مسئولان مرتفع شود.

وی از مجموعه شرکت‌های گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کرد و اظهار داشت: گروه صنعتی زر مجموعه صنعتی بسیار خوبی بود که از حیث مواد غذایی دغدغه ما را کم می­کند و اینکه صنایع غذایی کشور در چنین جایگاهی قرار دارد، امیدوارکننده است.

رحمانی میزان تولید و کیفیت محصولات این شرکت صنعتی را بسیار مطلوب خواند و افزود: در استان البرز ظرفیت­های خوبی برای تولید دیده می‌شود و باید علیرغم استفاده صد در صد از این ظرفیت‌ها، پروژه‌های در حال اجرا نیز  هر چه سریع تر به بهره‌برداری رسیده و وارد چرخه صنعت شوند و در زمینه اشتغالزایی و تامین نیازهای خانواده‌ها نقش موثری ایفا کنند.

استاندار البرز نیز در حاشیه این بازدید گفت: این استان با همراهی بخش خصوصی و نگاه و تسهیلات ویژه دولت با سرعت به سمت رشد و بالندگی و رونق تولید در حرکت است.

شهبازی افزود: به یمن ایام دهه مبارک فجر ۴۹۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در البرز به بهره برداری می رسد. در این پروژه‌ها بخش خصوصی حضور فعال و پررنگی دارد، چراکه بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه‌ گذاری کرده است.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغالزایی در البرز با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امید است با توجه ویژه دولت و تدابیری که در خصوص احیای واحدهای غیرفعال و نیمه فعال در نظر گرفته، مسیر رشد و رونق تولید و اشتغال تسریع شود.

مرتضی سلطانی، رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: گروه جوان‌گرای زر با تفکر نوین دانش بنیان و دانش روز دنیا پیش می رود. تحریم به‌خصوص برای اهل تولید سخت است اما گروه زر با انرژی مثبت همواره به سمت توسعه و تولید با کیفیت در حرکت است.

وی در خصوص مگاپروژه تولید محصولات کانفکشنری این مجموعه که توسط رئیس جمهور کلنگ خورده است، گفت: همانطور که به ملت ایران وعده داده ایم، قول می دهیم قبل از ۱۴۰۴ و قبل از اینکه سند چشم انداز به پایان برسد با کمک گروه جوان، دانش بنیان و دانش محور زر، صنایع تبدیلی را به رتبه اول منطقه برسانیم.

 
منوی سایت
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020
هیجان ماراتن در ژئو پارک قشم
نگاه گروه زر به نوآوری و صنایع تبدیلی نوین
پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی
شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک
قضا در سنجه حمایت از تولید ملی
درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز
درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر
دریافت گواهینامه و تندیس فناور برتر استان البرز برای محصول پاستای پریبیوتیک توسط شرکت زرماکارون در هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸
زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد
تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر
عضو هیات مدیره و مدیر عامل گروه صنعتی پژوهشی زر با فرماندار دیدار و گفتگو کرد
گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام موفق به اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت شکایت مشتریان iso 10002 شد
انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸
انتخاب آناهیتا راستگو مدیر کنترل کیفیت شرکت زرماکارون به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استان البرز
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )