نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
چهارشنبه , 5 تیر 1398
●  -
با فعالیت مجموعه هایی همچون گروه زر، دغدغه‌ای در صنعت غذا نداریم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴


رضا رحمانی وزیرصنعت، معدن و تجارت در سفر یک‌روزه به استان البرز از مجموعه های تولیدی و دانش بنیان گروه صنعتی و پژوهشی زر ، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، در این بازدید نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی ، دکتر شهبازی استاندار البرز و مسئولان استان البرز نیز حضور داشتند‌.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از این مجموعه، با اشاره به اینکه استان البرز یکی از قطب‌های صنعت ایران است، گفت: امروز از شرکت‌های دانش بنیان، شرکت­هایی که تولید مواد اولیه‌ی اساسی را دارند و در زنجیره‌های تولید نقش ایفا می‌کنند بازدید کردیم و امیدواریم موانع و مشکلاتی که در مسیر توسعه این شرکت‌ها وجود دارد، باهمت مسئولان مرتفع شود.

وی از مجموعه شرکت‌های گروه صنعتی و پژوهشی زر بازدید کرد و اظهار داشت: گروه صنعتی زر مجموعه صنعتی بسیار خوبی بود که از حیث مواد غذایی دغدغه ما را کم می­کند و اینکه صنایع غذایی کشور در چنین جایگاهی قرار دارد، امیدوارکننده است.

رحمانی میزان تولید و کیفیت محصولات این شرکت صنعتی را بسیار مطلوب خواند و افزود: در استان البرز ظرفیت­های خوبی برای تولید دیده می‌شود و باید علیرغم استفاده صد در صد از این ظرفیت‌ها، پروژه‌های در حال اجرا نیز  هر چه سریع تر به بهره‌برداری رسیده و وارد چرخه صنعت شوند و در زمینه اشتغالزایی و تامین نیازهای خانواده‌ها نقش موثری ایفا کنند.

استاندار البرز نیز در حاشیه این بازدید گفت: این استان با همراهی بخش خصوصی و نگاه و تسهیلات ویژه دولت با سرعت به سمت رشد و بالندگی و رونق تولید در حرکت است.

شهبازی افزود: به یمن ایام دهه مبارک فجر ۴۹۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در البرز به بهره برداری می رسد. در این پروژه‌ها بخش خصوصی حضور فعال و پررنگی دارد، چراکه بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه‌ گذاری کرده است.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغالزایی در البرز با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امید است با توجه ویژه دولت و تدابیری که در خصوص احیای واحدهای غیرفعال و نیمه فعال در نظر گرفته، مسیر رشد و رونق تولید و اشتغال تسریع شود.

مرتضی سلطانی، رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: گروه جوان‌گرای زر با تفکر نوین دانش بنیان و دانش روز دنیا پیش می رود. تحریم به‌خصوص برای اهل تولید سخت است اما گروه زر با انرژی مثبت همواره به سمت توسعه و تولید با کیفیت در حرکت است.

وی در خصوص مگاپروژه تولید محصولات کانفکشنری این مجموعه که توسط رئیس جمهور کلنگ خورده است، گفت: همانطور که به ملت ایران وعده داده ایم، قول می دهیم قبل از ۱۴۰۴ و قبل از اینکه سند چشم انداز به پایان برسد با کمک گروه جوان، دانش بنیان و دانش محور زر، صنایع تبدیلی را به رتبه اول منطقه برسانیم.

 
منوی سایت
آخرین اخبار
گزارش تصویری نمایشگاه آگروفود
امضاء تفاهم نامه گروه صنعتی و پژوهشی زر با دانشگاه علوم پزشکی البرز
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه آگروفود
طعم خوش خاطره ها در آن سوی مرزها
حمایت دولت از مگاپروژه هایی همچون زر موجب افزایش بهره وری صنایع ملی می شود
التهاب بازار ماکارونی با مدیریت صحیح فروکش کرد
گروه صنعتی و پژوهشی زر حامی حقوق مصرف کننده
گروه صنعتی زر در مسیر توسعه
گرامیداشت مقام کارگر و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید
گروه صنعتی زر بر پایه دانش علمی استوار است
با حمایت از بخش خصوصی به دنبال رونق تولید هستیم
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور اصفهان
همبستگی گروه صنعتی و پژوهشی زر با مردم مناطق آسیب دیده
همه با هم برای رونق تولید
تقدیر از گروه صنعتی و پژوهشی زر در مراسم تجلیل از مدیران کارآفرین کشور
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )