نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
جمعه , 3 خرداد 1398
●  -
تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران   ۱۳۹۷/۸/۱۴


مراسم تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین کشور و مدیران بخش های تولیدی و صادراتی در سالن همایش های صندوق ضمانت صادرات برگزار شد. 

 

مرتضی سلطانی دارنده نخستین مدال افتخار صادرات در صنعت ایران ضمن تقدیر از اهتمام صادرکنندگان در این شرایط سخت اقتصادی نسبت به مقوله تولید گفت: امروز نیاز کشور وجود یک همدلی در میان همه تولیدکنندگان است که مانع از نفوذ افرادی می شود که جلوی پیشرفت، تولید، اشتغال و صادرات را از ما می گیرند. ما نسلی هستیم که برای فرزاندانمان در نسل های بعد فونداسیون تولید، آبرو و شرافت را پایه ریزی می کنیم. هر کدام از ما با اراده قوی می توانیم آرمانهای خودمان را محقق کنیم. لذا باید با قدرت از آرمانهایی که داریم دفاع کنیم و امروز روزی نیست که به تنهایی عمل کنیم و می بایست به یک اجماع برسیم. 

رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر گفت: نگاه مثبت بانک توسعه صادرات ایران نسبت به پروژه پالایشگاه غلات زر به عنوان یک پروژه دانش بنیان است که باعث شده تیم مدیریت این بانک با دانش خود به فهمی در خصوص نیاز کشور به محصولاتی از جمله "های فروکتوز 55 آنزیمی" رسیده باشد که نه تنها نیاز به واردات را برطرف کرده بلکه صادرات این محصول را هم به همراه داشته است. 

مرتضی سلطانی در پایان سخنان خود بیان داشت: بی شک دست در دست هم می توانیم از کنار همه مشکلات بوجود آمده تنها با همدلی و وحدت به سلامت عبور کنیم. 


مجتبی خسروتاج رئیس سازمان توسعه تجارت ایران نیز در مراسم تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در کشور ما بر سیاست‌های خودکفایی بیشتر از سیاست‌های توسعه صادرات کار شده است و با مجموع پتانسیل‌هایی که در اختیار داشته، به سمت خودکفایی گام برداشته و بنابراین سیاست‌های خودکفایی بیش از صادرات موفق بوده است. 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ماده 5 اساسنامه صندوق ضمانت صادرات ایران بیان داشت: براین اساس این صندوق باید در شرایط قطع ارتباط با برخی کشورها و یا محدودیت‌ها در نقل و انتقال ارز ریسک صادرات را کاهش دهد.

وی با اشاره به حضور 10 هزار فعال اقتصادی در حوزه صادرات بیان داشت: این در حالی است که فقط 500 شرکت 80 درصد صادرات را به عهده دارند و بنابراین لازم است توجه صندوق ضمانت صادرات به شرکت‌های کوچک و متوسط هم بیشتر شود.

رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به شرایط بسیار سخت کشور گفت: با توجه به اینکه گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات صادرات کنندگان وجود دارد، به صادرکنندگان توصیه می‌کنیم که مسیر صادرات خود را ادامه دهند.

در پایان این مراسم از گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان صادرکننده منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 
منوی سایت
آخرین اخبار
حمایت دولت از مگاپروژه هایی همچون زر موجب افزایش بهره وری صنایع ملی می شود
التهاب بازار ماکارونی با مدیریت صحیح فروکش کرد
گروه صنعتی و پژوهشی زر حامی حقوق مصرف کننده
گروه صنعتی زر در مسیر توسعه
گرامیداشت مقام کارگر و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید
گروه صنعتی زر بر پایه دانش علمی استوار است
با حمایت از بخش خصوصی به دنبال رونق تولید هستیم
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور اصفهان
همبستگی گروه صنعتی و پژوهشی زر با مردم مناطق آسیب دیده
همه با هم برای رونق تولید
تقدیر از گروه صنعتی و پژوهشی زر در مراسم تجلیل از مدیران کارآفرین کشور
اعطای تندیس ملی مهندسی مالی به گروه صنعتی و پژوهشی زر
تفدیر از گروه صنعتی و پژوهشی زر در جشنواره نشان تجاری برتر ایران
رویداد تجاری ‌سازی فناوری ‌های پیشرفته ایران با حمایت گروه صنعتی و پژوهشی زر برگزار شد
کسب تندیس جشنواره‌ علمی صنعت غذا
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )