نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
جمعه , 23 آذر 1397
●  -
تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران   ۱۳۹۷/۸/۱۴


مراسم تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین کشور و مدیران بخش های تولیدی و صادراتی در سالن همایش های صندوق ضمانت صادرات برگزار شد. 

 

مرتضی سلطانی دارنده نخستین مدال افتخار صادرات در صنعت ایران ضمن تقدیر از اهتمام صادرکنندگان در این شرایط سخت اقتصادی نسبت به مقوله تولید گفت: امروز نیاز کشور وجود یک همدلی در میان همه تولیدکنندگان است که مانع از نفوذ افرادی می شود که جلوی پیشرفت، تولید، اشتغال و صادرات را از ما می گیرند. ما نسلی هستیم که برای فرزاندانمان در نسل های بعد فونداسیون تولید، آبرو و شرافت را پایه ریزی می کنیم. هر کدام از ما با اراده قوی می توانیم آرمانهای خودمان را محقق کنیم. لذا باید با قدرت از آرمانهایی که داریم دفاع کنیم و امروز روزی نیست که به تنهایی عمل کنیم و می بایست به یک اجماع برسیم. 

رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر گفت: نگاه مثبت بانک توسعه صادرات ایران نسبت به پروژه پالایشگاه غلات زر به عنوان یک پروژه دانش بنیان است که باعث شده تیم مدیریت این بانک با دانش خود به فهمی در خصوص نیاز کشور به محصولاتی از جمله "های فروکتوز 55 آنزیمی" رسیده باشد که نه تنها نیاز به واردات را برطرف کرده بلکه صادرات این محصول را هم به همراه داشته است. 

مرتضی سلطانی در پایان سخنان خود بیان داشت: بی شک دست در دست هم می توانیم از کنار همه مشکلات بوجود آمده تنها با همدلی و وحدت به سلامت عبور کنیم. 


مجتبی خسروتاج رئیس سازمان توسعه تجارت ایران نیز در مراسم تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: در کشور ما بر سیاست‌های خودکفایی بیشتر از سیاست‌های توسعه صادرات کار شده است و با مجموع پتانسیل‌هایی که در اختیار داشته، به سمت خودکفایی گام برداشته و بنابراین سیاست‌های خودکفایی بیش از صادرات موفق بوده است. 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ماده 5 اساسنامه صندوق ضمانت صادرات ایران بیان داشت: براین اساس این صندوق باید در شرایط قطع ارتباط با برخی کشورها و یا محدودیت‌ها در نقل و انتقال ارز ریسک صادرات را کاهش دهد.

وی با اشاره به حضور 10 هزار فعال اقتصادی در حوزه صادرات بیان داشت: این در حالی است که فقط 500 شرکت 80 درصد صادرات را به عهده دارند و بنابراین لازم است توجه صندوق ضمانت صادرات به شرکت‌های کوچک و متوسط هم بیشتر شود.

رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به شرایط بسیار سخت کشور گفت: با توجه به اینکه گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات صادرات کنندگان وجود دارد، به صادرکنندگان توصیه می‌کنیم که مسیر صادرات خود را ادامه دهند.

در پایان این مراسم از گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان صادرکننده منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 
منوی سایت
آخرین اخبار
تجلیل از مدیر اجرایی زرماکارون در جشنواره مدیران نمونه جوان
فرصت شیرین برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه توانمندی قنادان
تقدیر از زرماکارون در همایش حسابداران و حسابرسان
تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد
حمایت از بخش خصوصی در توسعه کشاورزی و صنایع غذایی
اختتامیه نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشورایی
معرفی فروکتوز ایران در بزرگترین رویداد مواد اولیه صنعت غذایی دنیا
بنیاد خیریه مرتضی سلطانی در کرمانشاه برگزار کرد: افتتاح شش مدرسه از مدارس« ایران من»
تقدیر از صادرکنندگان منتخب صندوق ضمانت صادرات ایران
انتخاب برگزیدگان نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشورایی
اعطای نهمین نشان ایمنی و سلامت سلامت به زرماکارون
حمایت از نخستین سوگواره عکس فرهنگ عاشورایی
تفکر صادراتی نقطه شروع صادرات پایدار و مستمر/ مروری بر صادرات پایدار گروه صنعتی و پژوهشی زر در سالی که گذشت
فعالیت استراتژیک نخستین پالایشگاه غلات کشور
نشست مشترک مجلس،دولت و بخش خصوصی
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )