نسخه فلش | پارسی | English صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما
یک شنبه , 2 مهر 1396
●  -
مزایده
آخرین شماره مجله سمولینا
تبلیغات
گروه توسعه صنعتی و پژوهشی زر استخدام می‌کند
درباره گروه صنعتی و پژوهشی زر
گروه صنعتی و پژوهشی زر 
گروه صنعتي و پژوهشي زر

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.

در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند . 

مشاهده کامل

 
اعلانات
گروه صنعتی و پژوهشی زر-محرم
اخبار
  معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت: پالایشگاه غلات زر در جاده آینده صنایع تبدیلی کشور گام نهاده است
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت در بازدید از محل استقرار پالایشگاه غلات زر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات گفت: پالایشگاه غلات بدون شک آینده صنایع تبدیلی کشور است.
  ادامه خبر
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو: تولید فروکتوز بر توسعه صنعت شیرینی و شکلات تأثیرگذار است
دکتر غلامرضا اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و داروی کشوردر بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات در محل استقرار پالایشگاه غلات زر حاضر شد.
  ادامه خبر
حضور دکتر مجتبی خسروتاج رئیس کل سازمان توسعه تجارت در محل استقرار پالایشگاه غلات زر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی وشکلات
دکتر مجتبی خسروتاج با حضور در محل استقرار پالایشگاه غلات زر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی وشکلات، ضمن بازدید از دستاوردهای نخستین پالایشگاه غلات کشور با ویژگی های ارزش افزوده محصولات تولیدی، ارزآوری و نقش آفرینی در حوزه توسعه صادرات غیر نفتی این مگا پروژه ملی آشنا شد.
  ادامه خبر
سید محمدحسن ابوترابی‌فرد: زرفروکتوز آغازگر تحول در صنعت شیرینی و شکلات کشور است
سیدمحمدحسن ابوترابی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی کشور در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات در محل استقرار پالایشگاه غلات زر حاضر شد.
  ادامه خبر
مدیرکل دفتر صنایع غذایی،دارویی و بهداشتی: پالایشگاه غلات زر پیشتاز تولید فروکتوز در ایران است
مدیرکل دفتر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در بازدید از محل استقرار پالایشگاه غلات زر در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات گفت: پالایشگاه غلات زر پیشتاز تولید فروکتوز در ایران است.
  ادامه خبر
حضور مهندس خوانساری، نائب رئیس اتاق ایران در محل استقرار پالایشگاه غلات زر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات
مسعود خوانساری ضمن بازدید از محل استقرار پالایشگاه غلات زر در نمایشگاه شیرینی و شکلات، گفت: پالایشگاه غلات زر و تولید فروکتوز نوع آوری در صنعت ایران است که می تواند واردات شکر به کشور را محدود کند.
  ادامه خبر
منوی سایت
پیوند ها
شرکت زرماکارون  
شرکت آرد زر  
سان ماکارون  
شرکت حمل و نقل زر ترابر ایرانیان  
مرکز پژوهش های دانش بنیان فرهیختگان زرنام  
انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز  
شرکت زر فروکتوز  
جشنواره جوان خوارزمی  
محصولات گروه صنعتی و پژوهشی زر
 
 
صفحه اصلی | استخدام | درباره ما | تماس با ما تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به گروه صنعتی و پژوهشی زر تعلق دارد
نسخه فلش | پارسی | English |
طراحی و پیاده سازی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب ( Sunway ICT Center )